info@borsamusaviri.com
Image Alt

FİNANSAL PİYASALAR SEMİNERİ

Hisse senetleri piyasasında geçmişte oluşmuş fiyatların grafikler üzerinde gelecekte hangi yöne gideceklerini tahmin etmeyi size öğretiyoruz. Tecrübelerimiz sonucu bulduğumuz, internette ya da başka kaynaklarda olmayan, sizin önce kaybetmenizi engelleyecek, sonra kazanmanızı sağlayacak birçok teknik kuralı da kullanımınıza sunuyoruz.

Teknik analizi teorik olarak değil, piyasa ekranlarındaki canlı veriler üzerinde anlatıyor, sizinle beraber uygulamalar yapıyoruz. Bu uygulamalarda öncelik sizin bu analizi öğrenmeniz olduğu için beraber onlarca çizim yapıyoruz ve yarın piyasada ne olabilir sorusunu beraber cevaplıyoruz.

Temel Borsa Kuralları ve Bilanço Analizi

Hiçbir kitapta, internette veya piyasada var olan eğitimlerde bulamayacağınız, tamamen borsada yaptığımız alım satımlar sonucu öğrendiğimiz, bizi bugüne dek başarılı yapan, tuzaklardan koruyan, kurallar bütünüdür.

Teknik Analiz, Makro Ekonomik Analiz ve Bilanço Analizi ile ilgili internette binlerce sayfa bilgi mevcuttur ancak bunların hiçbiri size akademik bilgiden öte bir fayda sağlamayacaktır. Evet kılavuzu okuyarak nasıl işlem yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz ama asla gerçek piyasa koşullarında karşılaştığınız olası ve farklı durumlarda ne yapmanız gerektiğini bilemezsiniz.Sonunuz yere çakılmaktan öteye geçmez. Bu eğitimle size borsada savaşıp kazanmayı, hala borsada aktif olan usta bir savaşçıdan öğrenmeyi öneriyoruz.

Borsada faaliyet gösteren kişi ya da kurumlar hayır kurumları değildir! Piyasada herkes kendi çıkarı için faaliyet gösterir. Çok bilen, bilgisini kendisine saklar. Eğer size bir bilgi veriliyorsa bunun nedeni, sizin de o hisseye girerek alım yapmanızı sağlamak, alım yapanlar arttıkça da fiyatın yükselmesini sağlamaktır. Fiyat yükselirken bu haberi verenler hisseleri satarak yüksek kârı cebe koyup giderken, tıpkı saadet zincirleri gibi bir süre sonra hisseye giren herkes çakılan fiyatların altında kalmaktadır.

Ben bugüne dek o kaynaktan gelen haberle zarar eden görmedim diyorsanız hazır olun!

Çünkü tüyo verenler fareyi yakalamak için ona usul usul peynir veren avcılara benzer, onlara güvenerek yaptığınız alım sonucu, bir sabah uyandığınızda, kendinizi çöp değerine düşmüş hisse senetlerine sahip olan biri olarak bulabilirsiniz.