info@borsamusaviri.com
Image Alt

KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İnternet artık çağımızın en güçlü ve en hızlı bilgiye ulaşma aracı olmuştur. İnsanların bilgiye sınırsız erişimini sağlayan Internet; bilgi, eğitim, eğlence, haberleşme kanallarında olduğu kadar insanlara zaman tasarrufu da sağlayarak ticaret hayatında da önemli rol oynamaya başlamıştır.
İnternetin sağlamış olduğu bu imkanları en üst seviyede kullanmaya çalışarak, eğitim ve deneyimlerimi, yaptığı işleri ciddiyetle ve severek yaparak ilgi duyanlara paylaşmak istiyoruz. Hızla değişen finans piyasalarını sürekli takip ederek, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak için sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu siteyi yayın hayatına soktum. Bunun için sizden gelecek istek, tavsiye, eleştiri ve önerilerle siteyi her geçen gün geliştirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Sermaye Piyasası Kanunu,3568 sayılı meslek kanunu,Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde Uzmanlık alanımıza giren konularda siteyi geliştirmemizde destek olan bilgisayar mühendisi, web programcısı çözüm ortaklarımız ile Mali ve finansal sektörlere yönelik geliştirdiğimiz finansal yönetim bilişim sistemleri ve yazılımlarının paylaşımını borsamusaviri.com üzerinden fırsat buldukça paylaşarak bu analizlerle ilgili geliştirdiğimi Finansal Analiz Sisteminin sitede yayınladığım analizler sistemin işleyişi hakkında bilgi ve fikir verme amacıyla paylaşım esasına dayalı olarak sizlerle paylaşılmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Üyelerimizin memnuniyeti; Site üyelerinin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık vererek, kesin çözümler üreterek ve üyelerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde hizmet verme anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Yaklaşım-Amatör Ruh

Site üyelerimizle fark oluşturacak işler yapmak.

Sorumluluk ve Şeffaflık

Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, site üyelerimizle , sosyal sorumluluk bilincine sahip bir site olmak..

Stratejik Yaklaşım

Bugünkü işlerimizi borsamusaviri.com olarak mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üyelerimizle kalıcı başarılar elde etmek.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Günümüz Türkiye’sinde finansal hizmetlerden maximum faydayı sağlayabilmek için en önemli unsur ekonomik koşulları uygun bir firmadan destek alabilmektedir. Bunu yaparken ,kaliteye önem vererek kalıcı ve seçkin olmak ve bu sayede uzun soluklu bir yayın hayatı südürmek ana hedeftir. Bu ücret kısa sürede büyüyüp profesyonel destek almak isteyen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı site giderleri personel çalıştırmamız gerekliliği ve kullandığımız sistemleri geliştirmek için katkıda bulunmanız amaçlıdır.

PRENSİPLERİMİZ

Etik değerlerimiz herşeyin üstündedir.Gerek müşterilerimizle, gerek çalışanlarımızla, gerekse iş ortaklarımızla olan tüm ilişkilerimizde en üst etik değerlere kesinlikle bağlı kalmak temel prensibimizdir.
Sadece hizmet kalitemizle rekabet ederiz… Müşterilerimize en büyük katma değeri daha iyi ürün ve hizmetler sunarak oluşturduğumuza inanır, rekabet gücümüzü düşük fiyatlardan değil, yüksek hizmet kalitesinden alırız.

AMACIMIZ

Borsamusaviri.com olarak internetin gücünün ne kadar önemli olduğunun farkında olup, üyelerimize amatör ruhla profesyonel çözümler sunarak, üyelerimizi gereksiz bilgi kirliliğinden arındırarak sadece amaca yönelik hizmetler sunarak, üyelerimizin finansal piyasalarda işlerini kolaylaştırmayı ve finansal piyasalara yönelik tutarlı ve sağlıklı işlemler yapmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

ÇALIŞMA METODUMUZ

Analiz sistemlerimiz, matematiksel hesaplamalar yaparak çalıştırıldıkları yatırım aracında sanal emirler veren (üreten) bilgisayar programlarıdır. Bu programlar yatırım aracındaki fiyat, işlem hacmi ve çeşitli teknik göstergeleri bilgisayar ortamında değerlendirir. Sistemlerimiz daha önce verilen sinyallerin gerçekleşme yüzdelerini ve sonuçlarını da gösterir. Bu sistemlerin amacı yatırımcılara yorum, tavsiye ve öneride bulunmak değil, programca yapılan hesaplamalar sonucunda ortaya çıkan analizler hakkında bilgi vermektir.