Haberler


Batı Söke Çimento’dan bankalarla yeni kredi imzası

Marbaş Menkul Değerler, şirketle 8 ayrı kreditör banka arasında imzalanan Refinansman Kredi Sözleşmesi’nin ardından hisseyi analiz masasına yatırdı.

Marbaş Menkul Değerler’in görüşü şöyle:

BSOKE 8 ayrı kreditör banka arasında Refinansman Kredi Sözleşmesi imzalanmıştır. İmzalanan sözleşme uyarınca 31.12.2023 tarihine kadar anapara geri ödemesi yapılmayacak olup, sonrasında sekiz yıl vadeli olarak kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. Dün gece gelen KAP haberinin hisseyi olumlu etkileyeceğini düşünüyoruz. 2,59 seviyesi önemli. Üzerinde hacimli hareketler hisseyi 2,65 ve 2,87 seviyelerine gitmesi için hızlandıracaktır. 2,30 bu haberle birlikte güvenli destek bölgesi.

Tüm Analizler ve Sektör Raporları için: http://www.marbas.com.tr/sektorraporlari

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. MARBAŞ Menkul Değerler A.Ş. ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.